כתוב את הכותרת כאן

בני הזוג שעברו עם שלושת ילדיהם לדירת גן ביקשו בית שיוכלו להתנתק בו מהמולת העיר. הם העבירו את המטבח לכניסה לבית, פתחו את הסלון ועשו חדרי רחצה משגעים

כתוב את הכותרת כאן

החזון המוביל את הסטודיו נובע מתוך הבנה שמעבר דירה או שיפוץ הם לא עניין פשוט, כשמדובר בתקופות מאתגרות, עמוסות ולחוצות עבור רוב האנשים. "המטרה שלי היא לאפשר לאנשים ליהנות מהתהליך ולשחרר את הלחצים באמצעות ניהול נכון של הפרויקט וליווי אישי. חשוב לי שלקוח שפונה אליי בבקשה לעצב עבורו יידע שאני מעניקה לו מעטפת שלמה – וזה אכן מה שהסטודיו עושה: מתן מענה מקיף משלבי אפיון הלקוח, התכנון האדריכלי המקדים, ועד לבחירת החומרים, הסגנון, ההלבשה וכמובן הביצוע. כל פרויקט נתפר במיוחד ללקוח. אני מאמינה שהמפתח להצלחה נמצא בליווי צמוד, שיתוף פעולה עם מיטב הספקים ותהליך משותף עם הלקוח.

כתוב את הכותרת כאן

סגנון עיצוב ארץ ישראלי – שמירה על מרחבים פתוחים, מינימליזם וחומריות מהטבע. הצצה לבתים היפים שעיצבה מעצבת הפנים ליאור גרבלר, בעלת סטודיו "המלאכה"

כתוב את הכותרת כאן

מעצבת הפנים ​ליאור גרבלר מסטודיו המלאכה בוחרת להתמקד ביסודות העיצוב ופחות בטרנדים חולפים, ודוגלת בשילוב של חוץ ופנים ביחד עם שימוש בחומרים טבעיים ובפלטות צבעים מכילות ומרגיעות.

כתוב את הכותרת כאן

ליאור גרבלר היא מעצבת פנים המתמחה בתכנון פנים והום סטיילינג, לחללים פרטיים ועסקיים. היא הקימה את סטודיו המלאכה במטרה להעניק ללקוחות חוויות שיפוץ טובה ובטוחה, בתשומת לב אישית והקשבה אמיתית. הסטודיו שלה נמצא בתל אביב ומלווה פרוייקטים ברחבי הארץ.